فروشگاه اینترنتی دکتر سیلور تحت مدیریت فردی با تحصیلات دکترای تخصصی فیزیولوژی که در این سایت به اختصار "دکتر سیلور" نامیده می شود تاسیس و راه اندازی گردید. دکتر سیلور آشنا به کارکرد ارگان های بدن و همچنین تسلط کامل به درمان برخی بیماری ها با انرژی های طبیعی فیزیکی مثل: نور (مادون قرمز و ماورای بنفش) ، صوت (اولتراسوند) ، گرما، سرما، برق (الکتروتراپی)، ورزش (Exs thraphy) و ... داشته، لذا با عنایت به روایات و کتب معتبر بر آن شدیم تا در کنار این درمان ها از خواص درمانی سنگ ها که خداوند در دل طبیعت به ودیعت نهاده، برای افزایش سلامت جسم و روح بهره مند گردیم. امروزه سنگ های زینتی با خواص درمانی، در قالب جواهرات و با طرح های زیبا نه تنها روح هر انسان هنر دوست را صیقل می دهد، بلکه ناخواسته مشمول خواص درمانی  آن ها می گردیم که به برخی از خواص درمانی سنگ ها می توان اشاره کرد: تنظیم جریان خون، تقویت غده فوق کلیه، بهبود ضعف و ناتوانی جسمی، تقویت شجاعت و تفکرات مثبت، تقویت بینایی، تقویت ضریب هوشی و حافظه، کاهش دردهای قاعدگی، تسهیل زایمان، تسکین دردهای مفاصل، روماتیسم و...

وب سایت و فروشگاه دکتر سیلور، با اطمینان و کمال یقین مدعی است محصولات از نظر اعتبار و کیفیت در حد خود کم نظیر است و همچنین از نظر قیمت در مقایسه با مشابه خود قابل تامل می باشد.

 

محصولات این فروشگاه عمدتا مربوط به کشور تایلند بوده و نقره آن  با روکش رودیوم مفروش گردیده. امید است با رضایتمندی و سلامتی بیش از پیش عزیزان ، کلیه دوستان ارجمند با نظرات و راهنمایی هایشان پشتیبان و همراه ما باشند.